×

Šedý dámsky teplákový komplet

Šedý dámsky teplákový komplet. Mäkký a príjemný materiál. Mikina s kapucňou, ktorá sa obieka cez hlavu. Okrúhly dekolt. Kengurie vrecko. Nohavice sa prispôsobia postave. Nastaviteľné v páse. Dve vrecká. Perfektné na každý deň. Musíš ho mať!

Čítať viac
19,99 € 39,00 €
Znížená cena-19,01 €
velkost
  • M
tovar pripravený na odoslanie
Značka:
Popis

Vynikajúci dámsky teplákový komplet. Vyrobený z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Mikina s kapucňou, ktorá sa oblieka cez hlavu. Dvojvrstvová kapucňa regulovaná šnúrkou. Praktické kengurie vrecko. Spodok a rukávý zakončené lemom. Nohavice sa prispôsobia postave. Pás a nohavice zakončené lemom. Lem v páse dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej strane. Perfektné na každý deň. Musíte to mať vo svojom šatníku!. Zloženie: 65% bavlna, 35% polyester.

Čítať viac
Detail produktu
check-m
3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
VypredanéVypredané
19,99 € 39,00 €
Znížená cena-19,01 €
Červený pánsky teplákový komplet. Rozopínateľná mikina. Kapucňa regulovaná šnúrkou. Pánske nohavice typu jogger. V páse a na nohaviciach zakončené lemom. Perfektné na každý deň.
29,70 € 33,00 €
Znížená cena-10%
Vynikajúca pánska tepláková súprava. Vyrobená z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pánska mikina s kapucňou, ktorá sa oblieka cez hlavu. Potlač na prednej strane. Kapucňa, predná časť a rukávy v dizajnovom vzore....
22,32 € 24,80 €
Znížená cena-10%
Antracitový pánsky teplákový komplet. Vynikajúci pánsky teplákový komplet. Mikina, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom....

Menu